„Zwyczajna historia”Film ten zdecydowanie nie należy do gatunku typowych filmów fabularnych. Nie opowiada historii z początkiem, rozwinięciem i na końcu zakończeniem. Jest dość ciekawie a bohaterów oglądamy w krótkich sekwencjach z ich życia, a dodatkowo nie są one ułożone chronologicznie. Celem, jaki postawił sobie autor tego filmu jest zmuszenie ludzi do kompletacji nad sensem naszego życia. Pamiętajmy jednak że jest to film azjatycki a to niesie za sobą pewne niedomówienia i wydaje mi się że jednak nie wszystko dla zachodniego widza będzie w tym filmie zrozumiałe.
Jednak rozważanie na temat karmy w naszym życiu a właściwie naszego życia czy też również konfrontowanie marzeń z wyrokami jakie zsyła los to temat uniwersalne, one będą zrozumiała bez względu w jakim miejscu na ziemi zostanie wyświetlony film.
Jednak już zrozumienie klas społecznych Tajlandii, które próbuje zobrazować w swoim najnowszym obrazie reżyserka może być sporym problemem. Film ten pomaga nam uświadomić sobie że bogaci jak i biedni są ludźmi, znajdziemy bardzo wiele wspólnych mianowników i zauważymy że w wielu aspektach zupełnie się oni od siebie nie różnią. Jednak z drugiej strony również zobaczymy że są takie aspekty w naszym życiu gdzie różnice pomiędzy bogatymi i biednymi są wielki jak przepaść.

Kontakt

Jeśli chcesz się skontaktować, wypełnij formularz kontaktowy w dziale kontakt.

Popoularne filmy

W chwili obecnej z czystym sercem mogę wam polecić obraz zdolnego polskiego reżysera młodego pokolenia Jana Komasy pod tytułem Sala samobójców

Reklama