Saga "Zmierzch".


Zaćmienie
Ojciec Belli, Charlie okazuje wyraźną niechęć do Edwarda, oczywiście jest to związane z tym że jego córka przeżywała liczne problemy i kłopoty związane z Edwardem.
W tej części nadal zobaczymy polowania Victorii, dodatkowo wychodzi na jaw że w Seatle grasuje jakiś nowonarodzony wampir, który zabija ludzi. W międzyczasie z domu Belli ktoś wykrada jej bluzkę, która trafia do Victorii, tworzącej armię nowonarodzonych w Seatle. W ramach walki o bezpieczeństwo zarówno Belli jak i innych ludzi Jake wraz ze swoimi wilkołakami postanawia stanąć ramie w ramię z rodziną Culenów w alce przeciwko armii nowonarodzonych.
Przed bitwą Edward oświadcza się Belli a ona przyjmuje oświadczyny, Jacob wyznaje jej miłość, jednak on nie odwzajemnia jego uczuć. Podczas starcia na górze w czasie obroni Belli, Jackom dowiaduje się, że przyjęła one jego oświadczyny. Załamany Jacob informuję Bellę że zginie podczas walki, ta chcąc aby tego uniknąć wyznaje jemu również miłość, informując że jego też kocha, jednak woli żyć z Edwardem. Podczas wielkiej bitwy Victoria wraz ze swoją nowonarodzoną armię zostaje pokonana, sama ona zostaje uśmiercona. W trakcie bitwy bardzo ciężko zostaje poraniony Jacob, jednak jego wilcze cechy pomagają mu w rehabilitacji i dochodzeniu do zdrowia.
Po bitwie zjawiają się przedstawiciel Valturi i stwierdzają że Bella nadal jest człowiekiem. Jednak tym razem jeszcze się udaje. Nie potrafiący pogodzić się ze startą Jacob ucieka z Forks pod postacią wilka. Generalnie należy przyznać że wszystkie 3 sfilmowane części sagi robią wrażenie. Ogląda się to bardzo przyjemnie a do tego horror trzyma w napięciu. Myślę że pomimo naciąganej tematyki, to jednak saga znajdzie bardzo wielu fanów. Generalnie polecam i nie mogę doczekać się kolejnych części sagi o wampirach.

Kontakt

Jeśli chcesz się skontaktować, wypełnij formularz kontaktowy w dziale kontakt.

Popoularne filmy

W chwili obecnej z czystym sercem mogę wam polecić obraz zdolnego polskiego reżysera młodego pokolenia Jana Komasy pod tytułem Sala samobójców

Reklama