Wojna żeńsko-męska.Film pokazuje coś zdecydowanie wiecej, według twórców kobieta w żadnym wypadku nie musi być istotą nieporadną, odzyskuje swoje walory. Patrzać na film trudno nie oprzeć sięwrażeniu że jest to kobieta jaka powinna być w oczach mężczyzny. Jednak i to jest zdecydowanie lepszy obraz niż po raz kolejny pokazywanie kobiety jako tej zagubionej istoty, która bez faceta nie jest w stanie egzystować.
Oczywiście pewna siebie kobieta emanuje na wszystkich swoją pewnością i jakże inaczej seksualnością. Jednak pomimo wielu starań autorom zabrakło konsekwencji w działaniu, pomimo że starali sięjak najlepiej to nie dociągnęli wątku do końca a na zakończenie historii wstawili moralizujący ton, który pochwala związki monogeniczne. Oczywiście zakończenie filmu jest takie jakiego oczeuje się w komediach romantycznych i tutaj nic nikogo zapewne nie zaskoczy.
„Wojna żeńsko-męska” przedstawia nam historię Barbary Patryckiej, jej wzloty i upadki. Jak to większość z nas wie, życie czterdziestoletniej kobiety nie jest usłane różami, zwłaszcza takiej którą opuścił mąż a do tego jak wiadomo w tym wieku uroda już przemija. Do tego dochodzą zawirowania w pracy zawodowej i mamy pełny obraz tego jak może czuć się taka osoba.
To własnie jednak w tym moemcnie następuje zwrot akcji i z szarej myszy, nasza bohaterka przekształca się w największą skandalistę w naszym kraju, do tego jest pogromczynią męskich serc oraz jak można to określić psycholog prącia.
Jednak jak to w życiu bywa każdy sukces ma swoją cenę, bardzo często jest ona dość wysoka.
czytaj dalej

Kontakt

Jeśli chcesz się skontaktować, wypełnij formularz kontaktowy w dziale kontakt.

Popoularne filmy

W chwili obecnej z czystym sercem mogę wam polecić obraz zdolnego polskiego reżysera młodego pokolenia Jana Komasy pod tytułem Sala samobójców

Reklama