Władcy umysłówWładcy umysłów to film stworzony po to aby oglądać go w parach, oczywiście można obejrzeć samodzielnie. Jednak zdecydowanie lepiej w dwójkę. Kobiety znajdą w tym filmie wielką romantyczną miłość jak i walkę bohaterów o to żeby móc być razem i cieszyć się tą miłością. W tej produkcji znajdziemy Emily Blunt i Matta Damona.
Tak jak kobiety znajdą w filmie miłość tak dla mężczyzn jest przeznaczony thriller, gdzie to głowny bohater musi walczyć a do tego przeciwstawić się wielkiej intrydze o ogólnoświatowym zasięgu. Jednak nie spodziewajcie się walki z terroryzmem czy kolejnych klonów „Szklanej pułapki”. W filmie celem walki nie jest pokonanie i zabicie wroga a uzyskanie prawa do kochania tego co chcemy, bez warunków, bez ograniczeń.
Pomimo że mi osobiście taka konstrukcja filmu przypadła do gustu to zapewne wielu znajdzie się takich ludzi, którzy jednak stwierdzą że ich to irytuje. Żeby osiągnąć zamierzony cel reżyser musiał iść na pewne kompromisy i efektem tego jest to że nie mamy tutaj jednego czystego gatunku. Jak na film akcji to akcji jest zdecydowanie za mało. Co prawda na końcu obejrzymy typowe dla filmów akcj sekwencje, jednak są one stonowane i zapewne koneserów czystego kina akcji nie przekonają. Zdecydowanie w filmie najwięcej wagi przyłożono do miłości. To ona jest tutaj motywem przewodnim i to ona gra pierwsze skrzypce. W niektórych momentach można odnieść wrażenie że to jest film i historia dla nastolatek. Zresztą wiele odpowiedzi nasuwa się samych kiedy zobaczymy na nazwiska pierwszoplanowych aktorów.

Kontakt

Jeśli chcesz się skontaktować, wypełnij formularz kontaktowy w dziale kontakt.

Popoularne filmy

W chwili obecnej z czystym sercem mogę wam polecić obraz zdolnego polskiego reżysera młodego pokolenia Jana Komasy pod tytułem Sala samobójców

Reklama