Spider ManKino jest pełne filmów, które powstały na podstawie książek, komiksów czy kreskówek.
Również w branży filmowej są takie produkcje, które po prostu wypada obejrzeć i je znać. Nawet jeśli nam się nie będą podobały to głupio jest powiedzieć że danego filmu nie widzieliśmy. Tak właśnie jest z ze Spierdmanem. To nie tylko film, to cały przemysł. Zarówno gry komputerowe jak i komiksy. To wszystko wpływa na niesamowitą popularność tej produkcji. Przy takim zapleczu bardzo łatwo jest o sukces i należy powiedzieć, że film faktycznie został wielkim hitem kasowym. Jednak nie mogło być inaczej. Spiker Man to historia młodego chłopaka, który przypadkowo zostaje ukąszony przez pająka, co nie bez znaczenia pająka zmutowanego. Początkowo nic nie odczuwa, jednak z biegiem czasu zaczyna się czuć dziwnie a to prowadzi do tego że zaczyna się zastanawiać nad przyczynami. Wychodzi na to że to właśnie ten pająk wstrzyknął mu zmutowany jad do krwi. To rozpoczyna przemianę w jego ciele. Pierwszym bardzo w ażnym elementem jest to że nie musi on już nosić okularów. Oczywiście akurat taka zmiana akurat może ucieszyć.
Jednak kolejne już mniej. Następnym elementem, jaki zauważa u siebie jest rozrost mięsni i staje się dość postawnym i muskularnym mężczyzną. Oprócz tego zaczyna zauważać, że dysponuje bardzo dużą, wręcz można powiedzieć nadludzką siłą. Te objawy już zaczynają zastanawiać bohatera naszego filmu. Do tego dochodzą powili inne umiejętności jak wystrzelenie z ręki pajęczyny czy umiejętność chodzenia po ścianach. Oczywiście tego rodzaju objawy jednoznacznie wskazują na to że powoli dochodzi do mutacji człowieka w pająka. Na początku swoje nadludzkie umiejętności postanawia wykorzystywać na zarabianie pieniędzy uczestnicząc w walkach ulicznych. Jednak pewnego razu zostaje oszukany a do tego podczas ucieczki oszust zabija ukochanego wuja głównego bohatera. To powoduje, że człowiek pająk rozpoczyna walkę z przestępczością. No a ma do tego wszelkie predyspozycje jak mało, kto.

Kontakt

Jeśli chcesz się skontaktować, wypełnij formularz kontaktowy w dziale kontakt.

Popoularne filmy

W chwili obecnej z czystym sercem mogę wam polecić obraz zdolnego polskiego reżysera młodego pokolenia Jana Komasy pod tytułem Sala samobójców

Reklama