Skąd wiesz?KLisa to młoda dziewczyna, której jedną z największych namiętności życia jest aktywność fizyczna.
W pewnym momencie traci wszystko, co było dla niej najważniejsze a mianowicie zostaje wykluczona z drużyny. W ciągu chwili traci to, co było dla niej ważne. Po tych wydarzeniach zastanawia się nad rozpoczęciem nowego życia, bardziej ustabilizowanego. W tym momencie swojego życia i w jakże paskudnym humorze wdaje się w romans z Mattym, co prawda trudno jest mu odmówić uroku osobistego, jednak jest to również sportowiec, bardzo skupiony na sobie.
Georgie to facet, który nie nosi głowy nad gwiazdami, typowy biznesmen, który robienie interesów wyssał z mlekiem matki. Georgie ma dość trudne relacje z własnym ojcem a stają się jeszcze trudniejsze w momencie, kiedy Georgie zostaje oskarżony o malwersacja i przestępstwo finansowe. Należy od razu powiedzieć, że tego przestępstwa nie popełnił. Lisa i Georgie spotykają się w dniach kiedy życie tych obojga jest akurat w jednym z najgorszych okresów ich życia, jednak pomimo że świat się rozpada to może nie będzie tak źle?

Kontakt

Jeśli chcesz się skontaktować, wypełnij formularz kontaktowy w dziale kontakt.

Popoularne filmy

W chwili obecnej z czystym sercem mogę wam polecić obraz zdolnego polskiego reżysera młodego pokolenia Jana Komasy pod tytułem Sala samobójców

Reklama