RangoRango idealnie wpisuje się w koncepcje kina domowego i świetnej zabawy dla całej rodziny. Film rozpoczyna się, kiedy Rango, któremu głosu użyczył Johnny Dep. Po wielu latach oglądania świata za szyby własnego terrarium gubi się na pustyni. Tam właśnie rozpoczyna wędrówkę, aby po pewnym czasie dotrzeć do typowego miasteczka, jakie można znaleźć na dzikim zachodzie.
Rango jak to kameleon ma nadzieję że uda mu się wkomponować w miasteczko i mieszkańców tak żeby nie rzucać się w oczy, jednak nie do końca mu się to udaje. Miasteczko jest dość nietypowe, ponieważ burmistrzem w nim jest żółw, na banki napadają pieski preriowe. Do tego jakże by inaczej znajdzie się zdrajca, który jest grzechotnikiem czy gangsterzy wymachujący bronią.
Rango mimo woli zostaje szeryfem tego jakże nietypowego miasteczka i od teraz zaczynają się jego całkiem spore kłopoty. Legenda przekazywana z pokolenia na pokolenie głosi że żaden porządny gość w tym mieście nigdy nie został na dłużej. Pomimo licznych przeciwności losu Rango jest gotowy do podjęcia wyzwania i do podążania wybraną przez siebie ścieżką. To wszystko prowadzi do tego że zostaje on kimś w kogo nie byłby się w stanie zamienić nawet będąc kameleonem. Zostaje prawdziwym bohaterem.

Kontakt

Jeśli chcesz się skontaktować, wypełnij formularz kontaktowy w dziale kontakt.

Popoularne filmy

W chwili obecnej z czystym sercem mogę wam polecić obraz zdolnego polskiego reżysera młodego pokolenia Jana Komasy pod tytułem Sala samobójców

Reklama