Jeż JerzyPewnie wielu z nas myślą o jeżu widzi słodziutkie zwierzątko, które sobie powoli spaceruje a na grzbiecie niesie jabłuszko, aby zjeść je w domu.
No to ten film brutalnie zweryfikuje wasze spojrzenie na to zwierze. Jeż Jerzy jest całkowitym przeciwieństwem, jeździ na deskorolce pomiędzy blokami, oczywiście obowiązkowo w przekręconej czapeczce z daszkiem, no i zdecydowanie całkowicie zaprzecza stereotypom o swoim gatunku. Dodatkowo ten stworek uwielbia imprezowa, dobra bibka i manierki, czyli śliczne kobiety to jego chleb codzienny.
Jak wielu młodych kiedy staje przed dylematem czy za ostatnie pieniądze kupić kwiaty dla ukochanej kobiety czy też butelkę piwa to odpowiedź w takich wypadkach jest oczywista, przynajmniej dla Jeża Jerzego. Jednak życie głównego bohatera nie jest usłane różami, na osiedlu ma on na pieńku z lokalnymi skinheadami. Wiadomo jak to jest zadrzeć z tego typu ludźmi. Dodatkowo kolejni, którzy mają ochotę na niego to Wietnamczycy. Ci dla odmiany chcieliby przerobić go na specjał kuchenny a najchętniej na kurczaka w pięciu smakach. Życie Jeża Jerzego zmienia się w momencie kiedy poznaje on profesora, tajemniczy profesor dzięki wykorzystaniu zdobytego z wielkim trudem DNA ma stworzyć klona naszego głównego bohatera i to właśnie ten klon ma zastąpić Jeża Jerzego. Nowy Jerzy ma zostać celebrytą, do tego celebrytą doskonałym a w między czasie prawdziwy Jeż Jerzy rusza w świat żeby odzyskać swoje dobre imię.

Kontakt

Jeśli chcesz się skontaktować, wypełnij formularz kontaktowy w dziale kontakt.

Popoularne filmy

W chwili obecnej z czystym sercem mogę wam polecić obraz zdolnego polskiego reżysera młodego pokolenia Jana Komasy pod tytułem Sala samobójców

Reklama