ItaliamiItaliami jest najnowszą produkcją reżysera Łukasza Barczyka przy współpracy ze znakomitym reżyserem teatralnym jakim bez wątpienia jest Krzysztof Warlikowski. Dodatkowo do produkcji filmu udało się ściągnąć aktorów z Teatru Nowego - Jacka Poniedziałka i Renate Jett.
Reżyser sam debiutuje w swoim filmie i odgrywa w nim główną rolę. Film „Gli Italiami” to specyficzna podróż jaką główny bohater odbywa w głąb własnej duszy i we własne życie osobiste jako mężczyzny. Również podczas tej wyprawy bardzo ważne są więzy rodzinne jak i z najbliższymi, to właśnie role najbliższych grają Renatte Jett oraz Jacek Poniedziałek.
Wielką zaletątego filmu jest to że odbywana podróż z jednej strony jest bardzo osobista, jednak jeśli spojrzymy na to szerzej to zauważymy że są to sprawy i prawdy bardzo uniwersalne. Ciekawe jest to że film praktycznie w całości jest opłacony przez jego twórców. Dzięki połaczeniu aktorów teatralnych z kinem uzyskujemy bardzo ciekawy obraz. Myślę że warto jest go zobaczyć jako zintegrowanie nowoczesnego kina ze światem teatru.

Kontakt

Jeśli chcesz się skontaktować, wypełnij formularz kontaktowy w dziale kontakt.

Popoularne filmy

W chwili obecnej z czystym sercem mogę wam polecić obraz zdolnego polskiego reżysera młodego pokolenia Jana Komasy pod tytułem Sala samobójców

Reklama