Inside jobWiększość z nas pamięta jeszcze kryzys gospodarczy z 2008 roku, omawiany tutaj film to pierwszy materiał filmowy, który odkrywa przed nami tajemnice i kulisy wraz z szokującą prawdą o przyczynach tego, co się stało. Warto również zauważyć, że film został nagrodzony Oskarem.
Sam kryzys był z skutkach straszny, załamanie globalnej gospodarki spowodowało straty w wysokości 20 bilionów dolarów. Jednak znacznie większym problemem dla większości z nas były zwolnienia z pracy. To najbardziej uciążliwe ze skutków kryzysu gospodarczego, starta pracy przez wiele osób i co chyba jeszcze gorsza a i wynikające z powyższego faktu to strata domów przez wielu ludzi. Właściwie nawet przez miliony ludzi.
Film dzięki temu że jego autorzy przeprowadzili wnikliwe badania na bardzo szeroką skalę, również dzięki licznym wywiadom z osobami które można uznać za głównych graczy na rynku finansowym odsłaniają na kulisy spekulacji i operacji finansowych jak i również jak cały przemysł finansowy się temu przyglądał. To pozwala nam zajrzeć do środka.
Wiele osób po obejrzeniu tego filmu będzie miało zdecydowanie większą wiedzę na temat relacji i mechanizmów panujących na rynkach finansowych, jak i również będą mogli poznać działania skorumpowanych polityków, które to właśnie w dużej mierze doprowadziły d załamania się finansów na całym świecie i doprowadzenia wielu ludzi do bankructwa.

Kontakt

Jeśli chcesz się skontaktować, wypełnij formularz kontaktowy w dziale kontakt.

Popoularne filmy

W chwili obecnej z czystym sercem mogę wam polecić obraz zdolnego polskiego reżysera młodego pokolenia Jana Komasy pod tytułem Sala samobójców

Reklama